BSgeo - GEODEZJA

Do realizacji opracowań wykorzystujemy najnowocześniejsze oprogramowanie (oferujemy mapy w formie cyfrowej: dwg, dxf, dgn) oraz wysokiej klasy sprzęt pomiarowy (tachimetry bezlustrowe, gps-y). Działalność firmy oparta jest na indywidualnym podejściu do kontrahenta, dzięki czemu staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Terminowość, rzetelność i precyzja są głównymi wyznacznikami naszych działań. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz indywidualny kosztorys w zależności od potrzeb klienta. Realizujemy zlecenia głównie na terenie Polski południowej: miasto Kraków, powiat krakowski, wielicki, myślenicki, limanowski, chrzanowski.

Mapy sytuacyjno - wysokościowe

do celów projektowych, (w formie papierowej i cyfrowej - dgn, dwg, dxf)

Pomiary inwentaryzacyjne

budynków i budowli, sieci uzbrojenia terenu, innych obiektów

Inne opracowania do celów prawnych

mapy do ustalenia służebności gruntowych, równoważniki, regulacje stanów prawnych

Operaty wodnoprawne

pozwolenia zintegrowane, uzgodnienia środowiskowe, pozwolenia na emisję, raporty środowiskowe, karty informacyjne, pozwolenia na wytwarzanie odpadów, projekty instalacji, przyłączy wod-kan, projekty oczyszczalni, przyłączy

Inne opracowania

do celów projektowych: profile poprzeczne, podłużne

Podziały nieruchomości

w trybie ustawy o gospodarce nieruchomości oraz specustaw: drogowej, kolejowej

Inne pomiary

oraz opracowania w zależności od potrzeb klienta

Tyczenie

budynków i budowli, sieci uzbrojenia terenu, innych obiektów

Rozgraniczenia nieruchomości

wyznaczenia, wznowienia znaków granicznych oraz ustalenia granic

Wycena nieruchomości

Filmowanie dronem i zdjęcia z drona

Filmujemy i fotografujemy z drona m.in.: nieruchomości (także wewnątrz), wszelkie obiekty. Zapraszamy do współpracy gminy - wykonujemy zdjęcia lotnicze, a także filmy i zdjęcia z lotu ptaka dla gmin i obiektów.
Zaprszamy do współpracy deweloperów, firmy budowlane, nadzorców budowlanych - prowadzimy inwentaryzacje postępów budowy z drona, zdjęcia budowy z drona.

Posiadamy Świadectwo Kwalifikacji UAVO (pilotażu bezzałogowych statków powietrznych) - niezbędne do wykonywania usług filmowania i fotografii z użyciem DRONA, a także odpowiednie ubezpieczenie. Oferujemy zdjęcia z drona, filmowanie z drona - głównie w jakości 1080/60 (możliwe także 4K), obróbkę i montaż materiału filmowego, obróbka wykonywanych zdjęć. Zdjęcia w rozdzielczości 12 Mpx.
Wykonujemy wizualizacje naszych pomiarów na podkładach satelitarnych Google Earth.

Zdjęcia z lotu ptaka

- inwentaryzacje postępów budowy z drona
- filmowanie z lotu ptaka