Menu Zamknij

O nas

BSgeo - GEODEZJA

Do realizacji opracowań wykorzystujemy najnowocześniejsze oprogramowanie (oferujemy mapy w formie cyfrowej: dwg, dxf, dgn) oraz wysokiej klasy sprzęt pomiarowy (tachimetry bezlustrowe, gps-y). Działalność firmy oparta jest na indywidualnym podejściu do kontrahenta, dzięki czemu staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Terminowość, rzetelność i precyzja są głównymi wyznacznikami naszych działań. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz indywidualny kosztorys w zależności od potrzeb klienta. Realizujemy zlecenia głównie na terenie Polski południowej: miasto Kraków, powiat krakowski, wielicki, myślenicki, limanowski, chrzanowski.

Mapy sytuacyjno - wysokościowe

do celów projektowych, (w formie papierowej i cyfrowej – dgn, dwg, dxf)

Inne opracowania

do celów projektowych: profile poprzeczne, podłużne

Tyczenie

budynków i budowli, sieci uzbrojenia terenu, innych obiektów

Pomiary inwentaryzacyjne

budynków i budowli, sieci uzbrojenia terenu, innych obiektów

Podziały nieruchomości

w trybie ustawy o gospodarce nieruchomości oraz specustaw: drogowej, kolejowej

Rozgraniczenia nieruchomości

wyznaczenia, wznowienia znaków granicznych oraz ustalenia granic

Inne opracowania do celów prawnych

mapy do ustalenia służebności gruntowych, równoważniki, regulacje stanów prawnych

Inne pomiary

oraz opracowania w zależności od potrzeb klienta

Wycena nieruchomości

Operaty wodnoprawne

pozwolenia zintegrowane, uzgodnienia środowiskowe, pozwolenia na emisję, raporty środowiskowe, karty informacyjne, pozwolenia na wytwarzanie odpadów, projekty instalacji, przyłączy wod-kan, projekty oczyszczalni, przyłączy

Filmowanie dronem i zdjęcia z drona

Filmujemy i fotografujemy z drona m.in.: nieruchomości (także wewnątrz), wszelkie obiekty. Zapraszamy do współpracy gminy – wykonujemy zdjęcia lotnicze, a także filmy i zdjęcia z lotu ptaka dla gmin i obiektów.
Zaprszamy do współpracy deweloperów, firmy budowlane, nadzorców budowlanych – prowadzimy inwentaryzacje postępów budowy z drona, zdjęcia budowy z drona.

Posiadamy Świadectwo Kwalifikacji UAVO (pilotażu bezzałogowych statków powietrznych) – niezbędne do wykonywania usług filmowania i fotografii z użyciem DRONA, a także odpowiednie ubezpieczenie. Oferujemy zdjęcia z drona, filmowanie z drona – głównie w jakości 1080/60 (możliwe także 4K), obróbkę i montaż materiału filmowego, obróbka wykonywanych zdjęć. Zdjęcia w rozdzielczości 12 Mpx.
Wykonujemy wizualizacje naszych pomiarów na podkładach satelitarnych Google Earth.

Zdjęcia z lotu ptaka

inwentaryzacje postępów budowy z drona, filmowanie z lotu ptaka